SON DAKİKA

Çağla Şikel ve Ayşe Hatun Önal, deri kıyafetleriyle göz kamaştırdı

Bu haber 28 Kasım 2018 - 23:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu yıl ilk kez düzenlenen “Leather & Fur Fashion Show” açılış defilesinde Çağla Şikel’in yanı sıra 30 model podyuma çıkarken, Ayşe Hatun Önal da şarkılarıyla defileye renk kattı.

30 Kasım’a kadar sürecek olan fuarın açılış defilesinde Çağla Şikel, “Deri benim vazgeçilmezim. Dolayısıyla podyuma deri ile çıkmakta ayrı bir zevk. Bir de Ayşe ile biz bir araya gelince, arka tarafta çok eğlenceli bir podyum arkası yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

1000 kişilik yatırımcıdan oluşan davetlilerin ellerinden cep telefonlarını düşürmediği açılış defilesi, Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) Başkanı Gürkan Gözmen, başkan yardımcıları Fatih Dursun ve Serdar Yavuz ile İDMİB Başkanı Mustafa Şenocak ev sahipliğinde gerçekleşti.

Antalya Belek’te gerçekleşen “Leather & Fur Fashion Show’a, deri ve kürk sektörünün önde gelen 46 Türk firması katıldı.

Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği Başkanı Gürkan Gözmen, “Leather & Fur Fashion Show” açılış defilesiyle 15 ülkeden gelen 1000 yatırımcıya tamamen yerli olan ürünlerimizi sunma fırsatı bulduk. Deri konfeksiyon sektörümüzü dünyanın bir numarası yapmak en büyük hedefimiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.