SON DAKİKA

Çağla Şikel, Leather & Fur Fashion Show’da

Bu haber 19 Kasım 2018 - 23:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

27 – 30 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Leather & Fur Fashion Show’un açılış defilesinde Çağla Şikel baş manken olarak podyumda yürüyecek.

 

Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) tarafından bu yıl ilk’i düzenlenecek olan “Leather & Fur Fashion Show” 27 – 30 Kasım tarihleri arasında, Antalya Belek Kaya Palazzo Hotel’ de gerçekleşecek.

Öner Evez organizasyonuyla 27 Kasım’da gerçekleşecek açılış defilesinde baş manken olarak podyuma deri tutkusu herkes tarafından bilinen Çağla Şikel çıkacak. Çağla Şikel, “Deriye tutkum büyük. Özellikle deri montumdan asla vazgeçmem. Davetlerde olsun, günlük yaşamda olsun en büyük kurtarıcım” dedi.

Deri ve kürk sektörünün önde gelen Türk firmalardan oluşan 46 markanın katılacağı fuara 10 ülkeden 1000 kişi katılacak.

TDKD, “Leather & Fur Fashion Show” fuarın sahibi ve aynı zamanda sektörüne sahip çıkan örnek bir dernek olup Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecektir. Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği Başkanı Gürkan Gözmen ve Başkan Yardımcıları Serdar Yavuz ve Fatih Dursun “ Tamamı yerli olan 46 markanın “Leather & Fur Fashion Show” Fuarında hedefi 150 milyon dolarlık bir ihracat hacmine ulaşmaktır. Ayrıca deri Konfeksiyon sektörümüzü dünyanın bir numarası yapmak en büyük hedefimiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.