SON DAKİKA

Biyolojik Ailesini Arayan Bir Adamın Gerçek Hikayesi “KAN BAĞI”

Bu haber 15 Ocak 2018 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Paul Joseph Fronczak ve Alex Tresniowski’nin birlikte yazdığı Kan Bağı, bir kaçırılma ve gerçek kimliğini arama hikâyesi… Fronczak’ın gerçek hayat hikâyesini anlatan Kan Bağı, hep kitap logosuyla 19 Ocak’tan itibaren raflarda yerini alacak. Paul’ün biyolojik ailesini bulmak için verdiği mücadeleyi soluksuz okuyacaksınız.

 1964 yılında kendini hemşire olarak tanıtan bir kadın Paul Fronczak adlı bir oğlan çocuğunu Chicago’daki bir hastaneden kaçırır. Bu olaydan iki yıl sonra New Jersey’deki bir mağazanın dışında terk edilmiş bir oğlan çocuğu bulunur. Onun hastaneden kaçırılan çocuk olduğunu düşünen polis annesine ulaşır, kadın da bulunan çocuğun kendi çocuğu olduğunu doğrular. Aile on beş yıl boyunca oğullarıyla bir araya geldiklerine inanarak yaşar ama Paul gerçekten onların oğlu olduğundan hiç emin değildir.

Yıllar sonra ilk çocuğu doğan Paul, DNA testi yaptırır. Test sonuçları onun Paul Fronczak olmadığını doğrulamaktadır. Bunun üzerine Paul hastaneden kaçırılan gerçek Paul’ü aramak ve kendisini kimin, neden bıraktığını bulmak için araştırmalara başlar.

 Engin Süren’in İngilizce aslından dilimize çevirdiği Kan Bağı, 19 Ocak’ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.