SON DAKİKA

BİNGO OKSİJEN’İN 2 YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA!

Bu haber 21 Nisan 2018 - 22:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingo’nun yeni ürün serisinin ön plana çıkarıldığı ve ünlü sunucu Zahide Yetiş’in rol aldığı reklam kampanyası 2 yeni filmle devam ediyor. Zahide Yetiş’in rol aldığı yeni reklam filmlerinde, klor içermeyen çamaşır suyunun, çamaşır suyu lekesine son veren özelliği ve çocuklu ailelerin evlerinde de güvenli hijyen sağladığı ön plana çıkarılıyor.

Bingo Oksijen Serisi’nin “Nefes Aldıran Hijyen” sloganıyla kurgulanan reklam kampanyasına 2 yeni film daha eklendi. Yeni reklam filmlerinde Zahide Yetiş, tüketicileri klorsuz hijyenle tanıştırmak üzere evlerinde ziyaret ediyor.

Çamaşır suyu lekesine son!

Yeni reklam filminde Zahide Yetiş, ziyaret ettiği olduğu evde, Bingo Oksijen Serisi’nin klor içermeyen formülü sayesinde çamaşır suyu lekesine son verdiği müjdesini veriyor. Evde oyun oynayan çocuğuyla birlikte Zahide Yetiş’e “Nasıl yani kıyafetlerde leke yapmıyor mu” sorusunu yönelten ev hanımına Zahide Yetiş, ürünü deneme teklifinde bulunuyor. Mutfak tezgahına Bingo Oksijen Çamaşır Suyu dökülerek deneniyor ve hem kıyafette leke bırakmadığı hem de kokusunun rahatsız etmediği gözler önüne seriliyor. Reklam filminde, klor içermeyen ürünün çocuklar evdeyken de güvenli bir şekilde kullanılabileceği ve çamaşır suyu lekesi yapmadığı mesajı “Nefes Aldıran Hijyen evlerinize geldi” mesajıyla işleniyor.

Klorsuz hijyenle rahat nefes!

İkinci reklam filminde de Zahide Yetiş “Yıllardır aradığımız hijyene kavuşuyoruz, hem de rahat bir nefes alıyoruz” diyerek ürüne dikkat çekiyor. Klorsuz hijyenin nasıl olduğunu soran ev hanımına denemeyi teklif eden Yetiş, hep birlikte banyoya geçerek Bingo Oksijen serisinin formülünde yer alan mikro baloncuklar sayesinde gözle görülmeyen kirleri yok ettiği ve evlerde güvenilir hijyen sağladığı gözler önüne seriyor.

TBWA Group tarafından hazırlanan, Shortcut ve İmaj Post Produksiyon tarafından ortak çalışılan reklam filminin çekimleri 2 gün sürdü. Filmin yönetmenliğini Burak Yıldırım, müzik düzenlemesini ise Ses Sanayii üstlendi.

KÜNYE:

Reklamveren: Bingo

Reklam Ajansı: TBWA\İstanbul

Reklamveren yetkilisi: Gülhan Eğilmez, Gülin Görünmez, Gülşah Sackmann, Murat Bulut, Erman Erciyes, Selin Dekeli

Reklamveren prodüktör: Balca Enşenol

CCO: İlkay Gürpınar

CD: Arkın Kahyaoğlu

Yaratıcı Ekip Lideri: Esma Erdoğan, Emir Yüksel

Yaratıcı Ekip: Ozan Aslan, Utku Gürtunca, Buğra Koçyiğit, İpek İkizoğlu, Mustafa Gülsen

Marka Ekibi: Burçin Birim, Yekta Öncel, Samet Erel, Ayça Demirbaş

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Kıdemli Stratejik Planlamacı: Can Değerli

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Nevra Aydın, Cansu Arcan

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Yönetmen: Burak Yıldırım

Post Prodüksiyon: İmaj

Müzik Düzenleme: Ses Sanayii

Medya Planlama Ajansı: Speed

Kullanılan Mecralar: TV, İnternet

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.