SON DAKİKA

Başkan Çalık Gürpınar esnafıyla kahvaltıda buluştu

Bu haber 23 Ağustos 2019 - 2:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Gürpınar esnafı ve bölgenin ileri gelenleriyle Tarihi Gürpınar Çınar Altı Kahvesi’nde gerçekleşen kahvaltıda bir araya geldi.

 

Tarihi Gürpınar Çınar Altı Kahvesi’nde gerçekleşen kahvaltı programına Başkan Çalık’ın yanı sıra; Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri İlyas Yılmaz ile Mustafa Pinazoğlu,  Gürpınar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Cesaret, Beylikdüzü Gürpınar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Soran ve çok sayıda vatandaş katıldı. 400 yıllık çınar ağacının altında düzenlenen kahvaltıda vatandaşların öneri ve talepleri ile tek tek ilgilenen Çalık, Gürpınar ile ilgili gerçekleşecek projeler hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

 

Çalık: Beylikdüzü’nün her mahallesinde işinin ehli insanlarla bir heyet kuracağız

Beylikdüzü’nün her mahallesinde işinin ehli insanlardan oluşan bir heyet kurulacağını ve bu gibi toplantıların düzenli olarak tekrarlanacağını belirten Çalık, “Esnafımızla ortak masalarda bir araya gelmeyi her zaman çok önemsedik. Sahada esnafımızın sorun, istek ve taleplerine kulak verdiğimiz gibi bu taleplere karşılık verebilecek projeler üretmeyi hedef edindik. Biliyoruz ki sizlerin verdiği güçle Beylikdüzü’nde daha çok çalışarak ve birlikte üreterek Beylikdüzü’nün değerine değer katacağız. Bu noktada bizlere olduğu kadar siz komşularımıza da büyük görevler düşüyor.” şeklinde konuştu. Keyifli bir sohbet eşliğinde gerçekleşen program Gürpınar’daki tarihi çeşme önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.