SON DAKİKA

Aya Gallery ve Müzayede Evi 16. Resim Müzayedesini gerçekleştirdi

Bu haber 14 Mart 2019 - 23:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk ve yabancı ressamlara ait 50 eser, AYA Gallery ve Müzayede Evi ‘nin gerçekleştirdiği müzayede ile satıldı.

 

AYA Gallery & Müzayede Evi yöneticisi, Yuliya Ergene’nin sunumuyla gerçekleştirdiği müzayede de keyifli anlar yaşandı. Boş duvarları orijinalleriyle buluşturma fikrinden yola çıkan AYA Gallery birçok koleksiyoner tarafından ilgi görmeye devam ediyor.

Sanatseverler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan müzayede de yerli ve yabancı birçok ressama ait eser sahiplerine kavuştu. Aykut Altındağ’a sanata desteklerinden dolayı ödül takdim edildi.

Yuliya Ergene; “16.sını düzenlemiş olduğumuz müzayedemizden büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. Yerli ve yabancı birçok ressama ev sahipliği yaptığımız müzayedelerimizde her zaman yeni sanatçılarımızın eserlerine de yer veriyoruz. Özellikle bu müzayedemizde de yer verdiğimiz gibi genç ressamların eserlerini aramızda görmek, onlara destek olmak, onları sanatseverlere tanıtmak bizim için daha büyük bir gurur.” dedi.

6 Nisan tarihinde gerçekleştireceği yeni müzayedesinde sanatı armağan etmeye devam edecek olan AYA Gallery & Müzayede Evi çalışmalarına devam ediyor.

Hikmet AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.