SON DAKİKA

AVM’lere Özel Güvenlik Yönetimi ve Danışmanlığı Şart!

Bu haber 17 Ocak 2018 - 0:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günümüzde AVM’ ler hepimizin olmazsa olmazı toplu alışveriş ve yaşam alanlarımız haline gelmiştir. Bu alanlara güvenli bir şekilde zaman geçirmek için gittiğimizde; genelde araçla giriş yapıldığında gelişigüzel bir bagaj kapağı açma kapama kontrolü, yaya olarak girdiğiniz de ise çanta kontrolünden geçiriliriz. Oysa özel güvenlik yönetmeliğine göre profesyonel eğitimli kadrolar tarafından kontrol edilmek yaşanabilecek büyük tehlikelere öncesinden fark etmek gerekir.

 

AVM Sahipleri ve yönetimi; Özel Güvenlik ve Yönetim konularında profesyonel Özel Güvenlik ve Tesis Yönetim firmalarından hizmet alarak, özel güvenlik, bakım, aidat yönetimi, hukuk konularını rahatlıkla yürütebilmektedirler. Yeni yasaları takip etmek ve uygulamak, aidat yönetimi, kendi ekiplerini kurarak güvenlik hizmeti vermeye çalışmak, eğitim ve geliştirme raporlama gibi unsurlarda ucuz yollu yaklaşımlar beraberinde büyük sorunlara yol açacaktır.

 

Özel Güvenlik Hizmetleri ve Tesis Yönetim Hizmetleri Konularında Profesyonel Hizmet Veren EA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ercan ATEŞ ile AVM’ lerdeki yönetimsel ve Özel Güvenlik Sorunlarını konuştuk…

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.