SON DAKİKA

Avcılar Belediye Başkanı, gazetecileri yalnız bırakmadı

Bu haber 11 Ocak 2019 - 23:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul Gazeteciler Derneği’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gerçekleştirdiği ‘Gazeteciliğin Dünü Bugünü’ söyleşisine Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak da katıldı.

Söyleşinin sonunda kısa bir konuşma yapan Toprak, “ Tüm emeğini halkımızın doğru ve tarafsız haber alması için harcayan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Gazetecilerin işlerini özgürce yapabildiği hiçbir sıkıntı yaşamadığı refah içerisinde mesleklerini gerçekleştirebilecekleri bir Türkiye diliyorum” diye konuştu.

İstanbul Gazeteciler Derneği’nin Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Şener Şen Salonu’nda düzenlediği söyleşiye gazeteciler; Emin Karaca, Mustafa Dolu ve Dernek Başkanı Mehmet Mert konuşmacı olarak katıldı. “Gazeteciliğin Dünü Bugünü” adlı söyleşiye gazeteciler dışında; Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak ve misafirler katıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün nasıl ortaya çıktığına ilişkin bilgilendirici konuşmaların yapıldığı söyleşide gazetecilerin sorunları da masaya yatırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.