SON DAKİKA

ASTROLOJİ GÜNLERİ BUGÜN BAŞLIYOR!

Bu haber 12 Ocak 2018 - 12:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yengeçler, Akrepler, Boğalar, Oğlaklar, Kovalar… Yeni senede hangi burcu, nasıl etkiler bekliyor merak konusu… Her sene olduğu gibi; 2018 yılının ilk günlerinde de ziyaretçilerini Rezan Kiraz ile buluşturan Maltepe Park, bu sene de geleneği bozmuyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi 12, 13, 14 Ocak tarihlerinde “Astroloji Günleri” etkinliğinde ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezzan Kiraz aracılığıyla iletiyor.

2018’de burçları neler bekliyor, hangi burç daha şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevapları; “Rezzan Kiraz ile Astroloji Günleri”nin ilki bugün 13.00 – 17.00 saatleri arasında Maltepe Park’ta ücretsiz olarak ziyaretçilerle buluşuyor. Rezzan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında, sınırlı sayıda şanslı ziyaretçi, yıldız haritalarının neler gösterdiğini öğrenme şansını da yakalayacak.

Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.