SON DAKİKA

Anadolu Sigorta Yeni Hizmetlerini Son Reklam Kampanyasıyla Tanıttı

Bu haber 14 Aralık 2017 - 23:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anadolu Sigorta yeni reklam kampanyasının filmlerini izleyenlerin beğenisine sundu. İki hafta arayla yayına giren filmlerin ilkinde 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı hizmeti, ikincisinde ise Anadolu Sigorta’nın mobil aplikasyonu Sigortam Cepte’de tek tuşla çekici hizmeti vurgulanıyor. Filmlerde beklenmedik bir durumla karşılaşan iki Anadolu Sigortalı’nın hikayesi eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

“Ufacık bir kaza yaparsınız tüm mahalle bir anda başınıza toplanır. Bazen de bir hapşırırsınız herkes sağlığınızla ilgili konuşmaya başlar. İşte böyle durumlarda sizi kurtaracak Anadolu Sigorta var” mottosunu içeren filmler, TBWA\Istanbul tarafından hazırlandı.

Dikkat çekici olması için rap tarzında seslendirmeyle çekilen filmlerin ilkinde; işyerinde çalışırken hapşıran ve hasta olduğu için arkadaşlarının serzenişlerine maruz kalan bir ofis çalışanı yer alırken, ikinci filmde ise kaza yapan, olaya tanık olanlar tarafından eleştirilen ve ilk anda ne yapacağını bilemeyen bir sürücü var.

Reklam filmlerinin prodüksiyonunu Filmpark üstlenirken, yönetmen koltuğunda Eralp Vardar yer aldı. İki filmin de taşıyıcı öğesi olan şarkıların bestesi ise Jingle Jackson tarafından yapıldı.

Anadolu Sigorta’nın reklam filminde vurguladığı Sigortam Cepte uygulamasını kullananlar; güncel poliçe ve ödeme bilgilerine ulaşma, Anadolu Hizmet uygulamalarını talep etme, hasar dosyaları hakkında güncel bilgi alma, ambulans çağırma, talep-şikâyet iletme gibi birçok sayıda işlemi kolaylıkla yapabiliyor.

Reklam kampanyası ile öne çıkan diğer bir uygulama ise sağlık sigortası sahiplerine sunulan 7/24 sağlık danışmanlığı hizmeti. Hizmet kapsamında sigortalılar, Anadolu Sigorta web sitesi üzerinden “7/24 sağlık danışmanlığı” butonuna tıklayıp TC kimlik numarası ile giriş yaparak, canlı ve görüntülü görüşme yapabiliyorlar. Sigortalılar, bu hizmetle birlikte, yarattıkları profillerine diledikleri sağlık dokümanlarını yükleyip, bunları saklayabilme ve sağlık uzmanıyla paylaşabilme imkanına da sahipler.

KÜNYE:

Reklamveren: Anadolu Sigorta

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Reklamveren Yetkilisi: Filiz Tiryakioğlu, Berna Ergüntan, Elif Banu Kocaoğlu, İlker Demircioğlu, Esra Doğan

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Berkay Özay, Oğuzhan Atlıman, Kerem Şeşen, Cantekin Güngör, Ezgi Tanyeri, Galip Makarnacı

Marka Ekibi: Melike Orhon, Kerem Sertbel

CSO: Toygun Yılmazer

Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik

Stratejik Planlama Ekibi: Nisan Danışman

Prodüksiyon Ekibi: Erman Karahisarlı, Eren Bakırcı

Prodüksiyon Şirketi: Filmpark

Yönetmen: Eralp Vardar

Müzik: Jingle Jackson

Kullanılan Mecralar: TV, dijital, outdoor

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.