SON DAKİKA

ALP NAVRUZ VE AFRA SARAÇOĞLU HUMMEL 2018 MARKA YÜZLERİ OLDU

Bu haber 19 Ocak 2018 - 16:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son dönemlerde yıldızı parlayan ve en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz Hummel Türkiye’nin 2018 yılı marka yüzleri oldu.

1923 de Danimarka’da kurulan ve dünyanın en önemli spor markalarından biri olan Hummel, ilk kez Türkiye pazarında yıldız isimler ile iş birliği gerçekleştirdi. Uluslararası komisyon tarafından Türkiyedeki bir çok oyuncu arasından seçilen Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz markanın ilk reklam yüzü olmasının dışında kendi kariyerlerinde de ilk defa global bir markanın reklam yüzü oldular

“ULUSLAR ARASI BİR MARKANIN REKLAM YÜZÜ OLMANIN GURURUNU TAŞIYORUZ”

İstanbul Renaissance Polat Hotel’de gerçekleştirirken basın toplantısına katılan Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz “Uluslararası bir markanın reklam yüzü olduğumuz için çok mutluyuz bizim kariyerimizde de İlk marka yüzü olmanın gurur içerisindeyiz. 2018’de özel olarak tasarladığımız koleksiyonu Hummel severlerle buluşturacağız.” dediler.

HUMMEL DÜNYAYA TÜRKİYE’DEN YAYILIYOR

Türkiye de toplamda 165 mağazası olan ve dünyanın tüm üretimini Türkiye pazarı tarafından gerçekleştirildiğini belirten Hummel Türkiye Ceo’su Zeynel Akbulut gerçekleşen basın toplantısında Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz için ; “Hummel Türkiye olarak 8 yıldır Türkiye pazarındayız ve çok önemli başarılara imza attık. Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz Hummel Turkey gibi genç, dinamik ve güçlü, birlikte çok güzel projelere imza atacağız.” dedi.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.