SON DAKİKA

Allan Percy’den “Her Güne Bir Nietzsche”

Bu haber 05 Şubat 2018 - 19:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pena Yayınları tarafından yayımlanan, yazar Allan Percy’nin ünlü düşünürlerin eserlerinden esinlenerek yazdığı, okurların yaşam kalitesini yükseltecek ve onlara hayata dair ipuçları veren reçeteleri, çok satanlarda yer almaya devam ediyor.

Hayatla nasıl baş edebileceğinizi gösteren 99 reçete

İlk olarak bilge, kışkırtıcı ve ilham verici bir kullanma kılavuzu olan “Her Güne Bir Nietzsche” kitabı ile okurlar ile buluşan Allan Percy, kitabında Nietzsche’nin felsefesinden 99 damla alarak hayatı nasıl istediğimiz gibi yön verebileceğinizi gösteriyor. Her Güne Bir Nietzsche”yi okuyanlar felsefeyi hayatlarında nasıl uygulayabileceklerini kolaylıkla öğrenecekler.

Ölümsüz aşkın hikâyesi; “Agapi”

New York Times ve USA Today’in çok satanlar listesine giren ve Türkiye’nin en çok okunan yazarları arasında bulunan Sarah Jio’nun heyecanla okunan romanı “Agapi” yepyeni kapak tasarımıyla okuyucusunu bekliyor.

Daha önce 2015 yılında okuyucusuyla buluşan, Türkiye’de çok satanlar listesinden inmeyen ve romanları beğeniyle okunan yazar Sarah Jio’nun bu romanı ölümsüz aşk Agapi’nin peşinden gidenleri anlatıyor.

“Agapi” nin göz alıcı yeni kapak tasarımına ilk görüşte âşık olabilir, tutku ve ihtiras dolu bir serüveni anlatan bu romanı yeni yüzüyle sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Ya da belki ölümsüz aşkı bulursunuz…

Sarah Jio’dan Mavi Kelebeklerin Hikayesi;

“Kelebek Adası”

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve toplam 30 ülkede eserleri yayınlanan yazar, Sarah Jio’nun merakla beklenen kitabı Kelebek Adası okuyucularını bekliyor.

Ana hikâyesi Gray ve Charlotte adında iki karakter üzerine kurulu kitap, 2037 senesinde başlıyor. Orijinal adı Back to You olan kitapta Charlotte’un kızıyla Bermuda’da yaşadığı hayat ve teknede tanıştığı Gray’le olan ilişkisi sürükleyici bir dille anlatılmış.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.