SON DAKİKA

ALARA KOÇİBEY: LONDRA’DA KIZIMLA GECE PARKTA ADAMS AİLESİNİ İZLEDİK.

Bu haber 10 Aralık 2017 - 21:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alara Koçibey uzun süren sessizliğini ALEM dergisi ile bozdu. Evinin kapılarını açan Koçibey, Alem dergisi editörü Lara Mutlu ile yeni projelerini ve hayatı üzerine pek çok detayı anlattı. Koçibey’in muhteşem karelerini ise fotoğrafçı Lara Sayılgan yakaladı.

Alara Koçibey Coldplay dinlediğinde gitar çalmayı, Gordon Ramsay’i seyrettiğinde onun kursunu almayı arzuladığını söyledi. Koçibey iyi olan herşeyin onu motive ettiğini dile getirdi.

3 MOMS markalarıyla büyük başarılar elde ettiğini söyleyen Koçibey, A’dan Z’ye böyle bir tasarım, kalite ve ürün gamı olan başka bir marka olmadığının altını çizdi. Teslim ettikleri projeleri, evin en güzel odası olarak adlandırıldıkları için sadece salonlar, yatak odaları gibi evdeki spesifik alanların tasarımları için de büyük bir talep geldiğini ve bu sayede ortaklarıyla 3 HOMES’u kurduklarını söyledi.

Hayatın herkes için bir planı olduğunu ve onu yaşattığını söyleyen Koçibey, bunun dışında kontrolün kendisinde olan kısmını film gibi yaşamayı sevdiğini söyledi. Teatral bir insan olduğunu ve her şeyi güzelleştirmeye çalıştığını dile getiren Alara Koçibey, normalde yapmayacağı programları yapmayı sevdiğini söyledi. Cadılar Bayramı’nda kızıyla Londra’da gece parkta, sıcak çikolata ve battaniyeler eşliğinde Adams Family izlediklerini ve çok eğlendiklerini dile getirdi.

Röportajın devamını bugün ALEM dergisinin DECO ISSUE sayısında okuyabilirsiniz.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.