SON DAKİKA

ABD’nin çok satanlar listesindeki The Body Reader Türkçeye çevrildi

Bu haber 07 Eylül 2019 - 1:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kitapları ABD’de çok satanlar listesine giren, ödüllü yazar Anne Fraiser’in Beden Okuyucu adlı romanı Begüm Kovulmaz’ın çevirisiyle Beyaz Baykuş Yayınları’ndan çıktı.

 

Arka Kapak Yazısı:

Üç yıl boyunca yeraltında bir hücrede zorla tutulan cinayet masası dedektifi Jude Fontaine, bu süre boyunca sadece bir kişiyi görebiliyordu… Onu kaçıran sadist adamı… Jude Fontaine’in bu adamın yüzündeki her çizgiyi, her ifadeyi ve aklından geçen her düşünceyi bedenindeki küçük hareketleri izleyerek öğrenmekten başka çaresi yoktu. Üstelik bu çaba, talihsiz dedektifin hayata bağlanmasını ve asla vazgeçmemesini sağlıyordu.

Tecritle ve işkenceyle geçen üç yılın sonunda esaretten kurtulup da özgürlüğüne kavuşan Fontaine’den geriye adalet tutkusu ve beden dilini yorumlama becerisinden başka bir şey kalmamıştı… Cinayet masasındaki işinin başına döndüğünde, yeni ortağı Dedektif Uriah Ashby de diğer meslektaşları gibi Fontaine’in akıl sağlığından kuşkuluydu. Ancak Jude Fontaine, ölülerin bedenini bile kolayca okuyabilecek kadar deneyimli bir iz sürücüydü artık.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.