SON DAKİKA

7. Ace of M.I.C.E Exhibition By Turkish Airlines 2020 için geri sayım başladı

Bu haber 25 Temmuz 2019 - 13:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

7. Ace of M.I.C.E Exhibition By Turkish Airlines’ın yedincisi, Production Talks temasıyla 22-24 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ICC’de düzenlenecek.

Production Talks temalı konferansıyla  Ace of M.I.C.E Exhibition By Turkish Airlines , Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine yeniden ev sahipliği yapacak.

Hem etkinlik sırasındaki deneyimlerin hem de etkinlikten sonra bu deneyimlerin farklı platformlarda milyonlarca kişiye ulaşması için prodüksiyonların yaratılacağı ve uygulama kalitesi her geçen gün daha üst seviyelere taşınıyor.

2020 yılında Ace of M.I.C.E Exhibition By Turkish Airlines bünyesinde yer alacak olan ‘Production Talks’ İstanbul Kongre Merkezi Beyazıt Salonu’nda iki gün boyunda dünyaca ünlü prodüksiyon devlerini ağırlayacak. Dünyada ses getiren büyük organizasyonların yaratıcılarından etkinliklerin prodüksiyonuna dair tüm ayrıntıları duyabilmek ve ilham alabilmek amacıyla çıkılan bu yolda, sahnede ağırlanacak dev isimler ise şöyle;

Oscar ve onlarca Brodway Müzikali sahnesi yaratıcısı Derek Mclane, 2000 yılından itibaren Eurovision’un prodüksiyon direktörlüğünü yapan Ola Melzig, FİFA Dünya Kupası, Beyonce konserleri ve Londra Olimpiyatları açılış ve kapanış seremonilerinin ışık tasarımcısı Tim Routlegde, Cirgue de Soleil prodüktörü Bernard Poirier, EXPO 2017 açılış şovu ve BMW 100. yıl etkinlikleri teknik tasarımcısı Andree Verleger, Kış Olimpiyatları ve FİFA Dünya Kupası gibi etkinliklerde imzası bulunan Frank Loshe, Rio Olimpiyatları 2016 kreatif direktörlüğü ve AXPO 2016 açılış şovunu tasarlayan Adriano Martello.

Dünyanın dört bir yanından gelen MICE profesyonellerini aynı çatı altında buluşturan Ace of M.I.C.E Exhibition By Turkish Airlines’ın; Uluslararası Hosted Buyer programı kapsamında ağırlanan firmaların yıllık etkinlik ve toplanı bütçesi 20 milyar TL’yi aşarken, satın alıcılar ağırlıklı olarak Avrupa, Rusya, Hindistan ve Asya ülkelerinden katılım gösteriyor. Fuar kapsamında 3 gün boyunca devam eden Hosted Buyer programıyla yeni müşteri ve pazarların kazanılmasına, düzenlenen ‘AMEzing PArty’ ile sektörün kendi içindeki beraberliğin sağlanmasına ve motivasyonun artırılmasına katkıda bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.