SON DAKİKA

5 Yeni Nokia Tanıtıldı

Bu haber 27 Şubat 2018 - 9:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Nokia telefonların evi HMD Global, ödüllü Android portföyüne 4 yeni akıllı telefon eklendiğini duyurdu: Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, yeni Nokia 6 ve Nokia 1. Bir Nokia telefondan beklenen incelikli işçilik, tüm yeni akıllı telefonlarda sağlamlık ve dayanıklılık olarak hayat bulurken, tüm seri malzeme ve tasarımda sınırları yeniden belirliyor.

Saf, akıllı, güvenli ve her zaman güncel Android deneyimi sunmanın yanı sıra HMD Global, Google tarafından tüm cihazlarındai Android One programına seçilen ilk dünya çapındaki iş ortağı olduğunu duyurdu. Benzersiz Android deneyimi sunmak için tasarlanan Nokia akıllı telefonlar, küresel program için birer biçilmiş kaftan olduğunu kanıtladı.

Bu etkileyici yeni Android akıllı telefonlara ek olarak, ikonik Nokia 8110 yeniden hayat bularak, 4G bağlantı, Google Assistant, Google Maps, Google Search, Facebook ve Twitter gibi uygulamalarla birlikte kayan kapaklı tasarımıyla kullanıcıların beğenisine yeniden sunuldu.

Nokia 8 Sirocco: Bugüne kadarki en güzel Nokia akıllı telefon!

Nokia akıllı telefonların zengin tasarım mirasından ilham alınan Nokia telefonlar, Nokia 8 Sirocco’nun zarif tasarımı ve kompakt yapısıyla, ince işçilik ile amacına uygu inovasyonun ideal karışımını temsil ediyor. Geliştirilmiş Çift-Görüş, ZEISS lens ve Nokia’nın özenle ayarlanmış ses gücüne sahip olan etkileyici hikaye aktarım özellikleriyle Nokia 8 Sirocco, bugüne kadarki en güzel Nokia akıllı telefon.

HİKMET AYDOĞAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.