SON DAKİKA

4N1K 2’DE MASALLAR KARIŞTI!

Bu haber 22 Nisan 2018 - 20:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fabrika Yapım/Öner Arslanel ve FOX’un ortak yapımı “4N1K 2” sevenleriyle buluşmak için geri sayıma başladı! İlki gişede büyük başarı yakalayan fenomen hikaye “4N1K” şimdi daha hareketli daha renkli!

 

Günümüz gençlik edebiyatının çok satan kitabı 4N1K’nın ikinci sinema filminde binlerce yıllık masallar da sahneye çıkıyor! Filmin kahramanlarının hem günümüze hem de kendilerine uyarladıkları masal ve hikayelerin arasında “Kül Kedisi”, “Notre Dame’ın Kamburu” ve “3 Silahşörler” de var. Zira çetenin sloganı “Birimiz hepimiz, hepimiz kızımız için”.

 

Aşık olduğu Yaprak’ı (Gözde Mutluer) sahnede tavlamaya çalışan Barış (Burak Yörük) Sindrella’nın ayakkabısını getirince olaylar karışıyor.

 

Okudukları liseyi, gittikleri her kafeyi, yürüdükleri yolları kasıp kavuran çılgın ama iyi kalpli çete, kostümlü halleriyle çok güldürecek! Birbirine sıkı sıkı bağlı bu 5 arkadaşın macerası, tiyatro sahnesinden de geçince bambaşka bir boyut kanazacak.

 

Yılın en çok beklenen gençlik filmi yine çok konuşulacak!

 

Senaryosu Deniz Coşkun tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu ve başrollerini Gözde Mutluer (Yaprak), Atakan Hoşgören (Ali), Burak Yörük (Barış), Sina Özer (Gökhan), Cihan Şimşek (Sinan), Cemrehan Karakaş (Oğuz)gibi genç jenerasyonun popüler oyuncularının üstlendiği “4N1K 2” filmi, 4 Mayıs’ta sinemalarda!

 

 

“4N1K 2” Fragman: 

https://m.youtube.com/watch?v=qqP1UJr-Zdc&feature=youtu.be

 

KÜNYE:

TÜR: KOMEDİ, ROMANTİK, GENÇLİK

YÖNETMEN: MURAT ONBUL

SENARYO: DENİZ COŞKUN

ORJİNAL ESER: BÜŞRA YILMAZ

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: MEHMET BAŞBARAN

YAPIMCI: ÖNER ARSLANEL

 

OYUNCULAR:

GÖZDE MUTLUER

ATAKAN HOŞGÖREN

BURAK YÖRÜK

SİNA ÖZER

CİHAN ŞİMŞEK

CEMREHAN KARAKAŞ

BÜLENT ALKIŞ

DENİZ ÖZERMAN

 

KONU:

Çılgın çetenin Yaprak ve Ali’si artık birliktedir ancak ilişkilerini diğerlerine söylemeye pek de cesaretleri yoktur. Kendisine yakışır bir şekilde çeteye kaynayan Barış ise, Ali için işleri daha da zorlaştırmaya kararlıdır. Ekibin aksi oğlanı Gökhan, rüyalarındaki kızla beraber olmak için bir bedel ödemek zorunda kalacak, kızlar karşısında tüm büyüsünü yitiren çapkın Sinan ise kafasındaki güzellik kavramını sorgulayacaktır. Normalde sorunların çıkış noktası olan uçarı Oğuz, bu kez bir yanlış anlamanın kurbanı olacak ve annesi Zeliş Sultan’a en büyük kabusunu yaşatacaktır. Tüm bu olan biten arasında Yaprak, kendisine gelen gizemli hediyelerin sırrını çözmeye çalışırken diğer yandan da zorlu bir aşk ve arkadaşlık sınavı vermek zorunda kalacaktır.

 

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.