SON DAKİKA

4 PARTİ BİRARADA!

Bu haber 08 Mayıs 2018 - 22:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İyi Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal’ın daveti üzerine,Cumhuriyet Halk Partisi , Demokrat Parti ve Saadet Partisi İlçe Başkanları biraraya geldi.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan ev sahibi İyi Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, “İlçe başkanlarımızla beraber toplandık ve İlk toplantımızda bu masada biraaraya gelmemizin tek sebebi Şişli için ne yapabiliriz?Onun için burdayız.Şişli ilçesinin sorunları ve kentsel dönüşüm ile ilgili birtakım çözümler ve halkımızın bildirdiği sorunlar ile aklımıza takılan soruları gidermeye çalıştık. İlçe başkanları ile birlikte seçim sürecinde sık sık biraraya geleceğiz.Malum erken seçim kararı alındı,önümüzde bir baskın seçim dönemi var,seçimlerde karşı karşıya olacağız,kendilerine başarılar diliyorum.Tüm halkımız sandığa gitsin oy kullansın. Demokrasiye sahip çıksın .Biz İYİ Parti olarak seçime hazırız. Biz artık AKP’nin yorulduğu halkın da yorulduğunu düşünüyoruz.İYİ Parti olarak bütün koltuklara ve makamlara talibiz. Bu millete tek bayrak, tek millet, tek vatan,tek devlet içinde ülkenin birliği beraberliğine odaklanmalıyız. Kazananı tebrik ederiz. Vatandaş da kendi arasında konuşmalı. Seçimin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

‘YORGUNLUK YOK DİRİLİŞ VAR’
AK Parti İlçe Başkanı yaptığı konuşmasında, ”Ülkemiz bir seçim sürecine girdi. Bu seçim milletimize, dünyaya hayırlı olsun. Bütün İslam Alemi Türkiye’nin ayağına taş takılmasın diye dua ediyor. Türkiye ayakta kalırsa İslam Alemi ayakta kalır. Bizim seçimimiz sadece Türkiye’yi ilgilendirmiyor. Ben ilçe başkanları toplantısını çok gerekli görüyorum. Arkadaşlarımız çok samimiler. Ben dün akşam Tavşantepe Mahallesi’ndeydim. 500 kişilik bir kalabalığa hitap ettim. Şunu söylemek istiyorum. Oradaki birçok İzmit’li kardeşimizin yaşamlarını biliyoruz. İnşallah vatandaşlarımızın kalbine uygun bir mesafe alınır diye düşünüyorum. Bizim bir sloganımız var ‘yorgunluk yok diriliş var’ Ahmet Bey yorgunluktan bahsetti ama yorgunluk yok. Ben seçimlerden Arkadaşlar şu an Türkiye düşmanları Türkiye’nin ekonomisine karşı bir saldırı içindeydi. Devlet Bey’in teklifi sonrası erken seçim gündeme alındı. İnşallah bütün milletimizin sandığına sahip çıktığı bir seçim olur” dedi.

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.