SON DAKİKA

2018 Yazının Beklediği Şarkı!

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 12:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tarık Sarul – Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor ft. Sarih


Tarık Sarul’un, Sarih (Kadirhan Ayter ve Velican Sağun) ile muhteşem bir birlikteliğe imza attığı ‘Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor’, EMI – Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda!

Bu muhteşem şarkıyı dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için; https://UMGTurkey.lnk.to/hkky

Yönetmen koltuğunda Burak Aksoy’un oturduğu ‘Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor’un mastering’i ise daha önce Rihanna, twenty one pilots, Halsey, Linkin Park gibi isimlerle çalışmış olan Chris Gehringer imzası taşıyor.

‘Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor’ videosunu Youtube üzerinden izlemek için; https://bit.ly/2KUOkic

Şarkının söz yazarı ve aynı zamanda vokali Kadirhan Ayter. ‘Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor’un bestesi ve aranjeleri ise Tarık Sarul ve Sarih’in ortak çalışması.

Reina’da DJ’lik hayatına başlayan Tarık Sarul, Sortie ve Eksen Grubu’nun müzik direktörlüğü görevini yürütüyor. Sarih’in üyelerinden Kadirhan Ayter, 2009 yılında girdiği Haliç Üniversitesi Konservatuvarı’nda Klasik Türk Müziği ve piyano eğitimi aldı. Çeşitli albüm ve projelerde gitarist kimliğiyle yer alan Kadirhan Ayter, 2018 yılında Velican Sağun ile Sarih projesini hayata geçirdi. Sarih’in diğer üyesi Velican Sağun ise ‘rav drum’ı ile yurtiçi ve yurtdışında birçok sahne performansı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Üç genç ve yetenekli müzisyenin ve müzikal olarak birçok farklı elementin bir araya gelerek oluşturduğu ‘Herkes Kendi Kafasını Yaşıyor’, Türkçe sözlü elektronik müziğe yeni bir soluk getiriyor.

Tarık Sarul hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: http://instagram.com/tariksarul

Twitter: http://twitter.com/sarultarik

Facebook: facebook.com/TarikSarul

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.