SON DAKİKA

2017’NİN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN OYUNCULARI BERK ATAN VE ALEYNA SOLAKER

Bu haber 02 Ocak 2018 - 9:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor üyelerine “2017’nin en iyi çıkış yapan kadın ve erkek dizi oyuncusu kim” sorusunu yönlendirdi.

2017’nin en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu Aleyna Solaker

KizlarSoruyor tarafından düzenlenen ankette Kırgın Çiçekler dizisinde Meral karakterini ustalıkla canlandıran genç yetenek Aleyna Solaker 2017’nin en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu seçildi. Ankette Söz dizisinde Su karakteri ile yıldızı parlayan Yağmur Ün ikinci olurken, onu Ateş Böceği dizisinin hırçın baş karakteri Aslı’yı canlandıran Nilay Deniz ve Cennetin Gözyaşları dizisinin Cennet’i, genç ve yetenekli oyuncu Almila Ada takip etti. Kız erkek dağılımında da sonuç değişmedi, kızların %58’i ve erkeklerin %44’ü Aleyna Solaker’i tercih etti.

https://www.kizlarsoruyor.com/magazin-filmler/q8505588-2017-nin-en-iyi-cikis-yapan-kadin-dizi-oyuncusu-sence-kim

2017’nin en iyi çıkış yapan erkek dizi oyuncusu Berk Atan

2017’nin en iyi çıkış yapan erkek dizi oyuncusu Cennetin Gözyaşları’ndaki rolüyle adından söz ettiren genç ve yakışıklı oyuncu Berk Atan seçildi. Yeni Gelin dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Mendi’nin ikinci seçildiği ankette onu sırasıyla Vatanım Sensin’in karizmatiği Çağrı Çıtanak ve Rüya dizisinden yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu takip etti.

https://www.kizlarsoruyor.com/magazin-filmler/q851…

KizlarSoruyor üyelerinin oylarıyla belirlenen ankette birinci olan Aleyna Solaker ve Berk Atan adına TEMA Vakfı aracılığıyla ağaç dikildi.

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.