SON DAKİKA

11. GÖNÜLDEN ÖDÜLLER BAŞVURULARI BAŞLADI!

Bu haber 09 Mart 2018 - 15:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Gönülden Ödüller” Türkiye’de özel sektör kurumları ve çalışanlarının gönüllülük çalışmalarını destekleyerek yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmek amacıyla 2007 yılından bu yana düzenleniyor.Bu yıl 11’ncisi düzenlenecek ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların gönüllülük program ve projeleri ödüllendirilecek. Bugüne kadar finans, enerji, teknoloji, ilaç, perakende, otomotiv gibi Türkiye’nin önemli sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlar, başarılı ve yaratıcı gönüllülük projelerine imza atarak çeşitli kategorilerde ödül sahibi oldular.

11. Gönülden Ödüller ödül kategorileri şöyle:

  • En Başarılı Gönüllülük Programı Ödülü:
  • En Başarılı Gönüllülük Projesi Ödülü:

Gönüllülük Programı’nı kurumsal bir şekilde ve etkin olarak yürüten ve kurum çalışanlarında gönüllülüğü yaygınlaştırmada başarılı olan şirketin ödüllendirilmesi.

Toplumun bir ihtiyacını karşılamada başarılı olan ve/veya ilgili konuda önemli derecede katma değer ve pozitif etki yaratan Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.

  1. En Yaratıcı Gönüllülük Projesi Ödülü:

Bir toplumsal ihtiyacı belirleyerek buna yaratıcı ve kalıcı çözüm geliştiren Gönüllülük Projesi’nin ödüllendirilmesi.

Gönülden Ödüller Seçici Kurulu’nun yapacağı değerlendirmeler sonucunda ödüle değer bulunan proje ve programlar 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Holl’da gerçekleşecek ödül töreninde sahiplerini bulacak.

Bu yıl 15.yılını kutlayan Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD), Kurumsal Gönüllülüğün yaygınlaşması, özel sektörün bilgi, beceri ve deneyimlerinin gönüllülük yoluyla sivil topluma aktarabilmesi için 70’e yakın şirket üyesi ve 8 binin üzerinde aktif gönüllü çalışan ile faaliyet gösteriyor.

2007 – 2018 Gönülden Ödüller Program Ödülü alan Şirketler

Gönülden Ödüller 2007; Boyner Holding Gönüllülük Programı

Gönülden Ödüller 2008; Citibank, Citi Gönüllü Programı

Gönülden Ödüller 2009Bilim İlaç Toplum Takımı

Gönülden Ödüller 2011; Koç Holding, Ülkem İçin

Gönülden Ödüller 2012Viko, Aydınlık Toplum Gönüllüleri

Gönülden Ödüller 2015Borusan Otomotiv, Okyanus Platformu

10. Gönülden Ödüller; Sabancı Holding, Sabancı Gönüllüleri

HİKMET AYDOĞAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.