SON DAKİKA

1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’ne Aslı Enver Damga Vurdu

Bu haber 10 Ocak 2018 - 14:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması’nın sonuçları, 9 Ocak akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. Perakende markalarının kıyasıya rekabetine sahne olan araştırma sonuçlarına göre 2017’nin ‘En Beğenilen Marka Yüzü’, son dönemin yükselen yıldızı Aslı Enver oldu.

Perakende dünyasının her yıl heyecanla beklediği ve kazananların halkın verdiği yanıtlarla belirlendiği, Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları Araştırması’nın sonuçları belli oldu. Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları, Zorlu Center sponsorluğunda 9 Ocak Salı akşamı Zorlu PSM’de düzenlenen tören ile ödüllerine kavuştu.

Oyuncu ve sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ve AYD Başkanı Hulusi Belgü’nün ev sahipliğinde, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen 1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’ne iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Törende konuşma yapan AYD Başkanı Hulusi Belgü; “Bu akşam sektörümüz için yine güzel şeylerden bahsetme zamanı, birlikte sevinme, birlikte eğlenme zamanı… Yine ‘birlik olma’ zamanı… Çünkü bu gece hepsi birbirinden değerli perakende markalarımızın halk tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldüğü ve ödüllerine kavuşacağı bir akşam… Hepimizin bildiği üzere, içinde bulunduğumuz coğrafyanın da etkisi ile ülkemiz her zaman birtakım zorluklarla mücadele etmek durumunda kalıyor. Fakat her seferinde alnımızın akıyla bu mücadeleden çıkıyoruz. İşte bu mücadele zamanlarında bile her geçen gün de markalarımızın başarılarına şahit oluyoruz. Bu başarıların başında da özellikle yurt dışına açılma planları yapan, yurt dışındaki mevcut mağaza sayısını artırmayı amaçlayan markalarımızın başarıları geliyor. AVM’lerimizde yabancı markalarla aynı rekabet ortamında bulunup deneyim kazanarak bugün yurtdışına açılan markalarımız hepimiz için gurur kaynağı… Bu sebeple bizim gönlümüzde tüm markalarımız 1 numara…” şeklinde konuştu.

Perakende sektörüne ilişkin 15 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu törende, En Beğenilen Marka Yüzü Özel Ödülü’nü son dönemde yeteneği ile göz dolduran ve Penti’nin reklam kampanyası ile kariyerine bir başarı daha ekleyen Aslı Enver aldı.Anchor Mağaza Özel Ödülü’nün sahibi ise eşdeğer puanları ile Teknosa ve Boyner oldu. Törende ayrıca 1993 yılında Türkiye’nin ilk ve en büyük hipermarketi olarak açılan ve bu yıl 25’inci yılını kutlayan CarrefourSA İçerenköy’e 25 Yıllık Mükemmelik, Sürdürülebilirlik ve Başarı Onur Ödülü takdim edildi.

Kategoriler Kazanan Markalar
Kadın Giyim Koton
Erkek Giyim Kiğılı
Günlük Spor Giyim LC Waikiki
Çocuk Giyim LC Waikiki
Bebek Ürünleri – Oyuncak Joker
Spor Malzemeleri Nike
Ayakkabı – Çanta Derimod
Kişisel Bakım – Kozmetik Watsons
Ev Tekstili – Dekorasyon Madame Coco
Teknoloji Perakendeciliği Teknosa
Teknoloji Üreticisi Samsung
Aksesuar Atasay
Self-Servis Restoran Burger King
Restoran HD İskender
Kafe Mado
Anchor Mağaza Teknosa & Boyner
En Beğenilen Marka Yüzü Aslı Enver – Penti

 

Hikmet Aydoğan

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.